Kurumsal

Hakkında

Temelleri 1999 yılında atılan Aksem Kimya fizik, kimya, çevre ve elektrik gibi temel bilim ve mühendislik dallarına bağlı olarak geliştirilen danışmanlık ve servis hizmeti vermektedir. “Sürekli gelişim” anlayışı ile toplam kalite değerini yükseltmeyi hedefleyen Aksem Kimya ISO 9001: 2000 KYS [Kalite Yönetim Sistemi] ile tescil edilmiştir..

Tarihçe

1999 yılında yüksek hedeflerle HYDROSAFE markası ile HSC arıtım firması kurulmuştur. Kuruluş yapısında yer alan endüstriyel kimyasallar bölümü gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları ile 2006 yılında Aksem Kimya ismi ile HydroSafe markası altında ikinci bir firma olarak doğmuştur.

Misyon

Bilim ve teknolojinin verileri ile doğrular üretmek ve bu doğrularla birey ve kurumlara hizmet etmek. İyi bilgilendirilmiş Birey ve Kurumların zaman, enerji, ekonomi gibi kaynakları en iyi biçimde kullanmasını sağlamak ve toplam işletme veriminin artmasına destek olmak. Bu sonuçla daha verimli hizmet sunmaktadır.

Vizyon

Bilim ve teknolojinin verileri kapsamında hizmet üretmek. İşletme ile bilim ve teknolojiyi buluşturmak ve iletişimi kesintisiz sürdürmek. Daha üstün nitelikte bilgi ve donanımları oluşturarak hizmeti en üst düzeylere taşımak. Yakın gelecekte sahip olduğu güvenilir marka ile hizmet imtiyaz hakkı [franchising] üretmeyi hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyeti

En uygun çözüm yöntemi ile en az zamanda en etkin çözümü hedefleyerek hizmet üretmek. Bilim ve teknik alanındaki son gelişmeleri takip ederek hizmeti sürekli yenilemek, sorunlara özel çözüm sağlayacak hizmetleri tasarlamak ve üretmek. Hizmet üretiminde sırasında, konuları sorumlu bireyler ile paylaşmak, eleştiri / öneri ve yeni düşüncelere açık olmak ve katılımcı müşteri anlayışını temel almak üzerine kurulu bir müşteri memnuniyeti anlayışına dayanır.

Kalite

Kalite kavramını bütün bir değer olarak bilen ve uygulama yolunda ilerleyen kuruluşumuz, malzeme, uygulama ölçekleri, bilimsellik, insan ilişkileri, insan kaynakları, dürüstlük, zaman kullanımı, uygun maliyet gibi değerlere sürekli yeni kavramlar ilave etmeyi hedeflemektedir. Amacımız önümüzdeki yıllarda dünya ölçeklerindeki kalite hedeflerinin üzerine ulaşmaktır.

İnsan kaynakları

Bireysel değerlerini her yönü ile arttırmaya özen gösteren, sosyal insan olma yolunda ilerleyen, mesleki bilgi donanımını iyi kavrayan, yüksek ilke ve insanlık değerlerine sahip çıkan ve çevreye bütün yönleri ile değer veren bireyleri istihdam etmek, varlığımız ve varlığınız için en önemli temel ilke olarak kabul edilmektedir..

Süreklilik

Yapılan ve yapılacak olan bütün uygulamaları kararlılıkla sürdürmek, bu uygulamalardan doğacak sonuçları yeniden değerlendirerek yeni doğrulara ulaşmak sürekliliğimizin temelidir.

Kalite Politikası                        

Aksem Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi) (“Organizasyon”) defosuz mal ve hizmetleri zamanında ve anlaşılan bütçeye göre müşterilerine sağlamayı hedefler. Organizasyon ısıtma, soğutma, havalandırma, klima ve havuz sistemlerinin su şartlandırma ile ilgili malzeme, montaj, ve servis hizmetleri özgül yönleri de dahil olmak üzere tüm işleyiş ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemi ile yönetilir.

İlgili yasalar ve Aksem Kimya Yönetim Kurulu kararları kapsamında hizmet vermektedir

 

 

 

DUYURULAR